Jesień to świetna pora na czytanie.

Jaskółki z Czarnobyla Audic Morgan tutaj kupisz

Śledztwo, dzisiejsza rzeczywistość Ukrainy i katastrofa w Czarnobylskiej Elektrowni Jądrowej z 26 kwietnia 1986. To wszystko znajdziecie w książce Jaskółki z Czarnobyla Morgan Audic Nietuzinkowa fabuła, wiele ciekawostek i zaskakujący kunszt pisarski. Książka wciąga od początku i gwarantuje mnóstwo emocji. Polecam wszystkim fanom kryminałów, ale nie tylko.

„Codziennie setki osób robi sobie zdjęcie na tle diabelskiego młyna, który zatrzymał się w kwietniu 1986 roku. Podczas jednej z takich wypraw zostaje znalezione ciało mężczyzny. Wstępne oględziny wskazują, że śmierć nie nastąpiła w wyniku promieniowania, a zwłoki znajdują się w tym miejscu nie dłużej niż kilka dni – prawdopodobnie ktoś celowo je tam przeniósł. Śledztwo przejmuje Aleksander Rybałko, jeden z najlepszych detektywów. Bardzo szybko udaje mu się odkryć tożsamość denata: to Leonid Sokołow, syn ministra, który odpowiadał za sprawy atomowe trzydzieści lat wcześniej.”

Proś o wybaczenie Melinda Leigh tutaj kupisz

Za mną kolejna świetna lektura i to wcale nie jakaś nowość. Cieszę się, bo to dopiero pierwszy tom tej serii. Dynamiczna akcja i bardzo dobrze wykreowani bohaterowie sprawiają, że ciężko się od tej książki oderwać. Polecam.
Morgan Dane próbuje się pozbierać po ciosie, jakim była dla niej śmierć męża na misji w Iraku. Dwa lata po tragedii wraca do rodzinnego miasta, by tam na nowo ułożyć sobie życie. Bardzo tęskni za mężem, ale wie, że musi stanąć na nogi, by zapewnić trzem córeczkom wszystko, co najlepsze. I właśnie wtedy, gdy dzięki interesującej ofercie pracy jej życie zdaje się wreszcie układać, małym miasteczkiem Scarlet Falls wstrząsa tragedia.

Troskliwa Stephanie Wrobel tutaj kupisz

Książka nietuzinkowa i niesamowita. Wprost nie mogłam się od niej oderwać. Bardzo dziękuję Ci Agnieszko za kolejne rewelacyjne polecenia. Zawsze są strzałem w dziesiątkę.
„Rose Gold przez osiemnaście lat swojego życia myślała, że jest nieuleczalnie chora. Poruszała się na wózku, była karmiona przez rurkę i cierpiała w samotności, z dala od rówieśników.
U progu pełnoletności dziewczyna odkryła szokującą prawdę: do choroby doprowadzała ją jej ukochana mama Patty, której tak ufała… „

Dlaczego joga Natalia Knopek kupisz tutaj

Na początku sierpnia postanowiłam praktykować jogę. Bałam się, że nie wytrwam w swoim postanowieniu, ale z dnia na dzień dawało mi to tle przyjemności i spokoju ducha, że o dziwo trzymam się planu i spędzam z jogą praktycznie każdy dzień. Co lepsze ćwiczę razem z Antkiem, który mi przypomina o „trenowaniu”

Zaczynając przygodę z jogą chciałam o niej poczytać i trafiłam na rewelacyjną pozycję.

Co znajdziesz w tej książce? Praktyczne porady jak zacząć, sporą dawkę wiedzy o jodze w codziennym życiu, dokładne rysunki z opisami pozycji.

Natalia Knopek – certyfikowana nauczycielka jogi, pisze bloga simplife.pl i prowadzi kanał na YouTube, gdzie znajdziesz gotowe sesje do wykorzystania w domu. Zwolenniczka uzdrawiania poprzez ruch i odpowiednią dietę. Głęboko wierzy w to, że piękno powstaje wewnątrz, a każda wielka zmiana zaczyna się od jednego małego kroku. W swojej praktyce bazuje na poszukiwaniu równowagi pomiędzy tym, co możemy czerpać z klasycznego przekazu jogi a elementami bliskimi współczesnemu człowiekowi.

Autorka w bardzo przystępny sposób tłumaczy na czym polega joga i jaki ma wpływ na nasze ciało.
Ja praktykuje jogę dopiero od miesiąca, ale muszę przyznać, że naprawdę odkryłam swoją kolejną pasję i miłość.

A na koniec coś dla najmłodszych

Mali Odkrywcy kupisz tutaj


Seria książeczek z klapkami i niespodziankami została opracowana specjalnie na miarę małych, ciekawych świata odkrywców. Każdy z trzech tytułów zabiera dziecko w pełną odkryć podróż, zachęca do samodzielnego znajdowania ciekawostek, zawiera mnóstwo wiadomości i rozbudza chęć poszukiwania interesujących szczegółów.
Sympatyczne ilustracje zapraszają do odkrywczej zabawy i aktywnego zdobywania wiedzy.
Dzięki książeczkom możemy z Antkiem wspólnie odkrywać świat świetnie się przy tym bawiąc.
Książeczki są rewelacyjne.
Wysoka jakość papieru, okienka nie odrywają się jak w przypadku tego typu książeczek, a ilustracje są przepiękne gorąco Wam polecamy!

Zamknij drzwi Rachel Abbott kupisz tutaj

Muszę przyznać, że po kilku rozdziałach miałam chęć odłożyć tę książkę. Nie dlatego, że jest zła, wręcz przeciwnie tak zadziałała na moje emocje.. Antek właśnie był przed pierwszym dniem w przedszkolu co jak każda matka przeżywałam niczym kataklizm więc gdy zaczęłam czytać o rozłące matki z córeczką stwierdziła, że nie dam rady. Całe szczęście przeszło mi. Książka świetna zresztą jak każda lektura od Rachel Abbott.

Spokojne i szczęśliwe życie Jo Palmer wkrótce dobiegnie końca.

Ash – jej ukochany mężczyzna – zostanie aresztowany przez policję. Millie – jej najdroższa córeczka – zostanie jej odebrana. Jo utraci przyjaciół i zacznie wątpić w swoje zdrowie psychiczne. Ktoś kradnie wszystko, co Jo kocha, i nie powstrzyma się przed niczym.

W tej chwili Jo spędza beztrosko czas przy stole z rodziną i niczego nie podejrzewa. Na zewnątrz pada deszcz. Rozlega się pukanie do drzwi. Przyszli.

PRZYJEMNEJ LEKTURY!

Tagi: Brak tagów

Dodaj komentarz

Twój adres nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *